Еланзе дизајнира црна маска жолта птици фигура 45мм сјај за снежен свет
Свеж

Еланзе дизајнира црна маска жолта птици фигура 45мм сјај за снежен свет

DEN 172.16

Достапно.

Сложени детали : Водниот глобус е дизајниран да додаде допир на каприц и забава на вашите домашни акценти. Извајана : Малку и сладок вода на димензионалната база на пиедестал. Фигурината е извајана околу глобус со реален изглед. Димензионално : Димензионалната фигура го обвива малиот воден свет и прикажува слатко мало семејство на птици во пролетта. Приказ : Прекрасна во дизајнот со својот минијатурен воден свет со метални искри. Одлична големина за поставување на горниот дел од табелата или прикажување во аранжман на полица. Одлично за надавање : се испорачуваат заедно во опремена, заштитна кутија; Подготвени да бидат надарени; Ние се грижиме за нашите клиенти и ќе работиме со вас ако има проблем со вашата нарачка. Водата глобус е дизајниран да додаде допир на каприц и забава на вашите акценти на домот. Семејната фигура на птици е извајана околу снежниот свет/водниот свет што му дава реален изглед. Мерки приближно 5,25 x 3,25 x 6,5 инчи. Elanze Designs е посветен на пополнување јаз во индустријата за подароци и домашни декор со производи направени околу омилените спомени од детството. Се надеваме на Еланзе Дизајнс дека сите наши уникатни производи внесуваат инспирација и охрабрување во вашите домови.

Детали

Избор на клиенти