Слушалки за слушалки за USB HROEENOI со микрофон за компјутер, компјутерски со бучава компјутерски жични слушалки со микрофон за канцеларија, дом, центар за повици, со во
Свеж

Слушалки за слушалки за USB HROEENOI со микрофон за компјутер, компјутерски со бучава компјутерски жични слушалки со микрофон

DEN 1246.40

Достапно.

Надграден микрофон за откажување на бучава : Оваа канцелариска слушалка ги прави повиците појасни со надградената технологија за откажување на бучава. Удобно за носење : Слушалките за компјутер се лесни и компактни, погодни за долгорочно носење и нема да предизвикаат голем притисок врз ушите. Прилагодлива лента за глава за која било големина на главата. Мултифункционална функција за контрола во линија : Можете да го контролирате микрофонот и звучниците независно преку функцијата за контрола на линијата, лесно менувајќи го секое сценарио за употреба. Широка компатибилност : Погодно за Mac или Windows лаптопи или компјутери со USB -влезни порти. Уникатен дизајн : Слушалките за жици имаат ротирачки микрофон од 270 °, можете да го прилагодите аголот на микрофонот според вашите потреби.

Детали

Избор на клиенти