We & Life Guard, компатибилен со Oculus Quest 2 и Oculus GO, VR маски, потта за пот, употреба на маска за лице за вежбање натприродна
Свеж

We & Life Guard, компатибилен со Oculus Quest 2 и Oculus GO, VR маски, потта за пот, употреба на маска за лице за вежбање натприродна

DEN 0.33

Достапно.

✅ 【Импресивно игри】- ние и живот VR потта бенд ја апсорбира и пренасочува потта од лицето и очите, ве одржува ладно, суво и фокусирано. Нема повеќе досадно магла на леќите за време на вашата игра! Сега навистина можете да се потопите во игрите!. ✅ 【Лесен и дишење】- Направено од премија полиестерска ткаенина, нас и животните анти-потпетици VR-насловните страни на лицето се лесни и супер дише. Високо-еластичниот дизајн им овозможува на VR маските да одговараат на лицето и нуди удобно искуство за абење. Чуварите на пот се исто така машини што се перат и издржливи. ✅ 【Прилагодлива големина и лесна за употреба】- Овие капаци за маска за очи VR доаѓаат со прилагодлива еластична лента, одговара на повеќето возрасни и деца и може да се лизгаат и исклучуваат за секунди. Погодно е за разни големини на главата од 8,5 '' до 10,5 ”. ✅ 【Забавувајте се со вашите пријатели】- Вежбање, вежбајте или играјте со семејството и пријателите со нашиот сет со 3 пакувања! Без неуредна, чувајте ја чиста и хигиенска. ✅ Компатибилен со Meta/Oculus Quest 2 VR слушалки и сите други VR леќи, купете сега со 30-дневна гаранција за враќање на парите. We & Life VR Cover Mask Mask помага да се зајакнат вашите перформанси за VR игри со апсорбирање и пренасочување на потта подалеку од лицето и очите, ве одржуваат ладни, суви и фокусирани. Повеќе паузи за бришење пот на лицето и чистење на маглата! Покрај тоа, нашите VR опсези можат да ја заштитат VR опремата од пот, себум, козметика и нечистотија. Овие VR маски за пот се екстремно лесни и дишат и ќе одговараат на повеќето деца и возрасни. Нашиот сет со 3 пакувања помага во пренесувањето на потта од кожата и слушалките додека играте, така што нема грижи за споделување на испотени слушалки со вашите партнери. Совршено и мора да има за VR Entertainment за време на семејни собири, деловни корисници на VR, продавници за искуство со VR и други сценарија. За интензивни титули за вежбање, како што се „Бит Сабер“, „Возбуда на борбата“, „Fitxr“ и многу други, ние и Life VR Cover Eye Mask е крајното решение.

Детали

Избор на клиенти