Г-дин Гаџет Решенија Еднострани Жив &засилувач; Удобност Вклопуваат Лента За Глава Со Микрофон За Ps4
Свеж

Г-дин Гаџет Решенија Еднострани Жив &засилувач; Удобност Вклопуваат Лента За Глава Со Микрофон За Ps4

DEN 0.33

Достапно.

Ergономскиот дизајн со растеглива лента за глава, ткаенини мрежести крпи за уши и подлога за лента за глава обезбедуваат удобно за долго време игри. Однесете го вашето искуство со игри на следното ниво со приклучување на оваа слушалка со прилагодлив микрофон на вашиот КОНТРОЛЕР PS4. Разговарајте за стратегијата за игри со вашите соиграчи, ѓубре-разговарајте со вашите противници или само разговарајте додека ги играте вашите омилени игри како Повик На Должност или Ореол. Премиум микрофонот што се одвојува има тенок микрофон на шофершајбната и лесно се приклучува за употреба во игри или исклучете го за да слушате музика. Оставете гласовни пораки до вашите пријатели и семејство со услуга за пораки во живо. Поддржува ps4 конзола за игри онлајн разговор и музика во позадина на играта, многу јасен звук; Уживајте во музиката во заднина Како игри и разговор преку интернет; он-лајн контрола со прекинувач за исклучување звук на микрофон, контрола на јачината На звукот; 3,5 мм приклучок, должина на кабел : 110 см Клучни Функции : Ставка : Слушалки За Игри Со Микрофон За Sony PS4 Боја/Дизајн : Црна И Сина Целосно без раце флексибилен просперитетен микрофон Големи меки парчиња уво за оптимална удобност за време на долги сесии За игри Прилагодливи филе за разлика големина на главата контрола на јачината на звукот и прекинувач за исклучување на звукот чувствителен микрофон за јасна комуникација вклучен пакет : 1 x жични слушалки За игри за sony ps4 за playstation 4.

Детали

Избор на клиенти