Skechersенски Goknit Ultra Pant
Свеж

Skechersенски Goknit Ultra Pant

DEN 2.00

Достапно.

68% рајон, 28% најлон, 4% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Двоен плетен, ултра-мека ткаенина за истегнување дизајнирана да се движи со вас и да ве одржува удобно цел ден. Двоен слој на половината. Замачкајте ги предните џебови, џебовите за заварување на задниот дел. 32,5 "Inseam. 68% рајон, 28% најлон, 4% спандекс. Skechers Goknit Ultra Pant има двојно плетена, ултра-мека ткаенина за истегнување дизајнирана да се движи со вас и да ве одржува удобни цел ден.

Детали

Избор на клиенти