Таблет заштитен случај компатибилен со Lenovo Tab M10 HD 10.1 инчен случај TB-X505L/X505F, TB-X605L/X605F Пеперутка врежана преклопна штанд заштитна обвивка за шок-шок-обложување на табе
Свеж

Таблет заштитен случај компатибилен со Lenovo Tab M10 HD 10.1 инчен случај TB-X505L/X505F, TB-X605L/X605F Пеперутка врежана

DEN 484.48

Достапно.

Заштита од испакнатини и гребнатини. Одговараат различни модели на таблета. Лесен за употреба со едноставни процеси на инсталација и отстранување. Едноставен и стилски изглед. Издржлив и долготраен. Заштита од испакнатини и гребнатини. Одговараат различни модели на таблета. Лесен за употреба со едноставни процеси на инсталација и отстранување. Едноставен и стилски изглед. Издржлив и долготраен. Барате сигурен и стилски начин за заштита на вашиот таблет компјутер? Изберете ги нашите таблети случаи! Нашите случаи одговараат на различни модели на таблета и обезбедуваат заштита од испакнатини, гребнатини и други оштетувања. Дизајн на материјали .Pu и TPU : Обезбедете целокупна заштита компатибилна со вашата таблета. Издржлив материјал ги спречува ефектите од прашина, отпечатоци од прсти, вода, судири и гребнатини3. Дизајнот на слотот за картички ви овозможува да ги поставите вашите деловни картички и кредитни картички4.Бракет Дизајн : Поддржете го вашиот таблет лесно и цврсто кога гледате видеа/филмови и повици , ослободувајќи ги вашите рачни.5. Магнетната тока гарантира дека случајот се затвора беспрекорно и автоматски ја буди таблетата кога капакот ќе се отвори и затвори6.икусен дизајн, светли бои, удобно зафат и лесен за носење вклучен : 1 x таблет компјутер каседо не вклучува таблета.

Детали

Избор на клиенти