KWMobile TPU Silicone Case компатибилен со Samsung Galaxy Tab A8 10.5 - Case Soft Flexible Flexible Shock Absorbent Cover - Транспарентен
Свеж

KWMobile TPU Silicone Case компатибилен со Samsung Galaxy Tab A8 10.5 - Case Soft Flexible Flexible Shock Absorbent Cover -

DEN 201.44

Достапно.

Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021). Анти лизгање : Мекиот и флексибилен материјал обезбедува крајна зафат што не се лизга додека се чувствувате мазно на допир. Целосна заштита : Висококвалитетна гума што апсорбира шок издржи шокови, падови, капки, гребнатини и испакнатини. Лесен пристап : Прецизни исечоци на заштитник на таблети Овозможете лесен пристап до сите копчиња, пристаништа и камера. Нов изглед : Дајте му на вашиот Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021) класичен, суптилен изглед во транспарентен. Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021). Анти лизгање : Мекиот и флексибилен материјал обезбедува крајна зафат што не се лизга додека се чувствувате мазно на допир. Целосна заштита : Висококвалитетна гума што апсорбира шок издржи шокови, падови, капки, гребнатини и испакнатини. Лесен пристап : Прецизни исечоци на заштитник на таблети Овозможете лесен пристап до сите копчиња, пристаништа и камера. Нов изглед : Дајте му на вашиот Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021) класичен, суптилен изглед во транспарентен.

Детали

Избор на клиенти