Кутии за ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР За Xiaomi Redmi Pad 10,6 инчи 2022 Објавено Куќиште За Таблети Лесен Повеќеаголен Капак На Држачот Стп Кожен Заштитник За Заден Капак На Целото Тело ?
Свеж

Кутии за ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР За Xiaomi Redmi Pad 10,6 инчи 2022 Објавено Куќиште За Таблети Лесен Повеќеаголен Капак На Држачот

DEN 2.00

Достапно.

Таблет Компјутер Случаи Заштитни Случај. Компатибилен : Специјално дизајниран За Xiaomi Redmi Pad 10,6 инчи 2022 Објавен.(Не одговара на другите модели. Ве молиме потврдете го производот пред купувањето.). Функција на ротација : ротирачка структура од 360 степени во случај на флексибилно гледање пејзаж и портрет. Автоматски се буди или го заспива вашиот уред.(Само за уреди со функција за спиење, Ако не знаете дали вашиот таблет има функција за спиење, можете да ни испратите е-пошта и со задоволство ќе одговориме на сите прашања што ги имате.). Целосна Заштита На Телото : куќиштето изработено од врвна издржлива надворешна Кожа Од Стп И мека облога од микрофибер. Куќиштето обезбедува целосна заштита на целото тело од гребнатини, удари, отпечатоци од прсти и прашина.Еластичната лента ја држи таблетата безбедно затворена додека сте во движење. Прилагодливи Повеќе Агли На Гледање : може да се прилагоди на два удобни агли и да направи вашиот таблет да работи како лаптоп, така што е совршен за пишување и гледање видеа. Избегнувајте болки во зглобовите и ослободете ги рацете за други забави. Таблет Компјутерски Куќишта Заштитен Случај Компатибилен Модел : За Xiaomi Redmi Pad 10,6 инчи 2022 Објавена Карактеристика : - Вградениот Држач се претвора во држач за да го држи уредот исправен за преглед на видео, онлајн книги и многу повеќе без раце.- Еластичната Лента Еластична лента ја држи таблетата безбедно затворена додека сте во движење.- Прецизно Сечење Дупкипрецизното сечење дупки овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти без да мора да ја отстраните облогата Отпорна на гребење Овој материјал мек на допир е дизајниран да помогне да се спречат гребнатини на чувствителните додатоци како што се очила за сонце или мобилни телефони за патување.- Ротирачка структурашто го прави едноставен за транзиција помеѓу хоризонтални и вертикални опции, оваа функција овозможува поголема разновидност на гледање додека го чувате вашиот уред во куќиштето.(ЗАБЕЛЕШКА : Со оглед на дизајнот на куќиштето, дупката треба да биде центрирана на обвивката за да се обезбеди соодветна рамнотежа.) Достапно во различни светли и забавни бои .

Детали

Избор на клиенти