Навитех Сива Елегантна Патна Торба Отпорна На Вода-Компатибилна Со Почесна Подлога 8 12 Таблета
Свеж

Навитех Сива Елегантна Патна Торба Отпорна На Вода-Компатибилна Со Почесна Подлога 8 12 Таблета

DEN 2.00

Достапно.

Материјал : Водоотпорен. Поштенски џебови со различна големина за сите додатоци на вашиот лаптоп и стационарни. Отстранлив обложен ремен за рамо. Внатрешни ремени за да го обезбедите вашиот уред на место. Повеќе меки слоеви за заштита и дополнително обложено ременче за удобност. 12 месечна гаранција.

Детали

Избор на клиенти