Случај За Таблет КОМПЈУТЕР Детска Кутија За Samsung Galaxy Tab S7 FE 12,4 инчи 2021 година, Повеќеаголен Еластичен Држач+360° Прилагодлив Вртлив Ремен За Рака Три-во-едно Школка От?
Свеж

Случај За Таблет КОМПЈУТЕР Детска Кутија За Samsung Galaxy Tab S7 FE 12,4 инчи 2021 година, Повеќеаголен Еластичен Држач+360°

DEN 123.04

Достапно.

Одете Во Поставки > за > број На Модел и ќе го видите бројот на моделот. Ве молиме потврдете го бројот на моделот на таблетот пред да го купите. Изберете совршен агол што сакате .*Со Прилагодлив ремен за раце + Отстранлив ремен за рамо : Прилагодливиот ремен за раце зависи од големината на раката . Ослободете ги рацете . Приклучоците за пристаниште на куќиштето спречуваат прашина да влезе во Таблетот.

Детали

Избор на клиенти