Безбедносна Метална Кутија За Заклучување на табкар За iPad Mini 6 8.3 2021 Функционира Како Киоск, ПОС, Продавница, Прикажи Дисплеј
Свеж

Безбедносна Метална Кутија За Заклучување на табкар За iPad Mini 6 8.3 2021 Функционира Како Киоск, ПОС, Продавница, Прикажи

DEN 1023.84

Достапно.

1,5 Метри, 2,5 Максимум. Ѕид Монтирање Подготвени! Поддржува комплет за монтирање ВЕСА со стандард 75мм/100мм и За Режими на Прикажување Пејзажи и Портрети. вклучени За Про 11, Воздух 4 10.Пристапете До Предната Камера. 90 степен агол осветлување кабел. Завртете ја задната плоча на ѕидот и извадете ги облогите за нелизгачки подлоги. Веса 75х75мм Стандард, Компатибилен со apple i Pad mini 6 8. Димензии : 104мм х 40мм х 20мм. Се користи Како Временски Часовник, ПОС, Киоск, Дисплеј Во Продавница, дисплеј За Саеми. Ние нудиме лесно и робусно решение за пренесување на вашите таблети Apple i Pad во компактна Станица За Киоск со целосно функции на екранот на допир! Можете исто така да го користите Како ТАБЛЕТ ПОС станица, систем За Временски Часовници, приказ на продавница, дисплеј за саеми . Изборната заграда поддржува I/O уред сака ЧИТАЧОТ На MAGTEK USB CC може да се имплементира како решение за плаќање во реално време. Основана во 2000 Година, TABcare започна како персонален компјутерски периферен производител во Лонг Ајленд, Њујорк. 2м, 2,5 Максимум. Материјал : Алуминиум, Димензија : 186мм (Висина) х 27,5 мм (Длабочина) х 261мм (Ширина) , Тежина : 1,5 фунти.3 " 2021 А2567 А2568 А2569. Скријте го кабелот во куќиштето. Вкупен Пристап До Екранот За Целосна Функција На Допир, Инсталирајте За Неколку Секунди! Заклучување со Едно Копче, дизајн Против кражба на безбедност. поддржува 75х75мм 100х100мм. наплаќајте додека користите. Ѕид Монтирање Подготвени! Поддржува комплет за монтирање ВЕСА со стандард 75мм/100мм и За Режими на Прикажување Пејзажи и Портрети. притиснете ја бравата за да го прицврстите таблетот. Скријте го кабелот во куќиштето. 360 степен ротирачки и навалување. Веса 75х75мм Стандард, Компатибилен со apple i Pad mini 6 8. Материјал : Алуминиум, Димензија : 186мм (Висина) х 27,5 мм (Длабочина) х 261мм (Ширина) , Тежина : 1,5 фунти. 90 степен агол осветлување кабел. Вкупен Пристап До Екранот За Целосна Функција На Допир, Инсталирајте За Неколку Секунди! Заклучување со Едно Копче, дизајн Против кражба на безбедност. пат кабел преку назад. Целосно пристап до екранот на допир. Поддржува читач На CC Magtek Dynamag, Sure Swipe CC читач, kb Повлечете cc читач.

Детали

Избор на клиенти