Црн случај на Leica Protector за дигитална камера Q2
Свеж

Црн случај на Leica Protector за дигитална камера Q2

DEN 3.33

Достапно.

Заштитник на кожа од Леика за дигитална камера Q2 - црна. ставка. ставка. Посветен на дигиталната камера Leica Q2, овој заштитен случај има вграден дизајн за да ја заштити камерата од испакнатини и гребнатини, додека одржува пристап до контролите на фотоапаратот за снимање додека е инсталиран случајот. Направено од класичен кафеав кожен материјал, овој случај додава стилски акцент на елегантен и минимален дизајн на фотоапаратот.

Детали

Избор на клиенти