5214NH Ebm Papst Вентилатор 24vdc 415mA 127 * 127 * 38mm Аксијален Вентилатор За Ладење
Свеж

5214NH Ebm Papst Вентилатор 24vdc 415mA 127 * 127 * 38mm Аксијален Вентилатор За Ладење

DEN 1.67

Достапно.

Состојба : 100% Сосема Нов И Во Совршен пакет за да се осигурате дека ќе добиете совршен производ;. Модел : 5214 NH; Бренд : Ebm Papst; Тип : Аксијален Вентилатор;. Номинален напон : 24 VDC; тековна потрошувачка : 415 m A; потрошувачка На Енергија : 10 W; Брзина : 3650 1/мин; Макс. слободен проток на воздух : 252,0 м3/ч; Маса : 0,315 кг;. Капетан Фан е специјализиран за продажба на производи за вентилација и дисипација на топлина и додатоци за контрола на индустријата. Нашите производи се широко користени во индустриите, вклучувајќи вентилација, климатизација, ладење, греење, електрична автоматизација, варијатор на фреквенција (инвертер), железнички транзит, прочистување на воздухот, нова енергија итн. Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедете време и пари; сите единици целосно тестирани. Модел : 5214 NH; Бренд : Ebm Papst; Тип : Аксијален Вентилатор; Номинален напон : 24 VDC; тековна потрошувачка : 415 m A; потрошувачка На Енергија : 10 W; Брзина : 3650 1/мин; Макс. слободен проток на воздух : 252,0 м3/ч; Маса : 0,315 кг; Капетан Вентилатор е специјализиран за продажба на производи за вентилација и дисипација на топлина и додатоци за контрола на индустријата. Нашите производи се широко користени во индустриите, вклучувајќи вентилација, климатизација, ладење, греење, електрична автоматизација, варијатор на фреквенција (инвертер), железнички транзит, прочистување на воздухот, нова енергија итн. Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедете време и пари; сите единици целосно ги тестираа сите производи што ги снабдуваме се дефинитивно нови, вистински и достапни. Ве молиме слободно контактирајте не за спецификации или слики на производи.

Детали

Избор на клиенти