Nudquio црвен линичар памук постелнина виси знак на знак за сликање слика за домашна градинарска тремот декорација
Свеж

Nudquio црвен линичар памук постелнина виси знак на знак за сликање слика за домашна градинарска тремот декорација

DEN 387.04

Достапно.

Ако сте ги купиле нашите производи и имате какви било прашања, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта, ние ќе ги решиме за вас во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги купите. Големината се мери рачно, и нормално е дека грешката е во рамките на 1-2 см. Големина на знамето на памук и постелнина : Должина : 34,2 см / 13,4 инчи, ширина : 54 см / 21,2 инчи, ве молиме разгледајте ја големината на производот и воведувањето на сликата детално пред да го купите, купете го вистинскиот и совршено украсете го вашиот топол дом. Горниот крај на висечката слика усвојува фиксен стил на дизајн на мушка, така што висечкото знаме нема да се навали за време на процесот на виси, и може да се обеси стабилно таму каде што сакате да го украсите. Долниот крај на знамето е украсен со деликатни ресни, покажувајќи го шармот на слободно време и елеганција. Големината се мери рачно, и нормално е дека грешката е во рамките на 1-2 см.

Детали

Избор на клиенти