33 тешка француска Закачалка За Слика, Алуминиумски Шипки За Шипки, Испреплетени Држачи За Монтирање На Ѕид за Закачување Огледало, Панел, Табла, Ормар, Полица, Глава
Свеж

33 тешка француска Закачалка За Слика, Алуминиумски Шипки За Шипки, Испреплетени Држачи За Монтирање На Ѕид за Закачување Огледало,

DEN 703.84

Достапно.

Изработени Од Врвен Алуминиум Од Типот На Авиони. Алуминиумската школка е 0,12"(3мм) дебелина и 1-1/4" ширина единечна шнола и 2" испреплетени. Дупки беа удирани на секои 1 инч, големина 1/4" и 0,165" наизменично.Погоден за 16 " обетка простор ѕидови. Вклучени се сврзувачки елементи. Погоден за Огледало, рамка,ормар,полица,глава,платно,сликање, монтирање на ѕид со знаци. Чувајте го на ниво и безбедно-француските штипки се идеално висечко решение за тешки или долги предмети. Лесен за инсталирање и отпорен на киселина. Француска закачалка за шноли се нарекува и з клип, закачалки за шипки и ѕидни штипки.Француската закачалка за слики може да се користи за рамки за слики,монтирање на огледало,пловечка полица,пловечки кабинети,табла за алати,бела табла,глава,украси,уметнички слики,ѕидни растенија,постери,часовник во домот или канцеларијата. Сите предмети на ѕид како што се решенија за закачување слики,закачување огледала итн.Шипката з е идеална за долги или тешки предмети.

Детали

Избор на клиенти