Metric HSS Допрена од десната рака, славини за алатки за навој, M60 x 2,0мм, 1 парчиња
Свеж

Metric HSS Допрена од десната рака, славини за алатки за навој, M60 x 2,0мм, 1 парчиња

DEN 3.00

Достапно.

Спецификации : M60 * 2.0. Материјал : челик со голема брзина. Висока цврстина, прецизност. Комплетен модел, Поддршка за прилагодување. Целокупниот третман на топлина. Спецификации : M60 * 2.0. Материјал : челик со голема брзина. Висока цврстина, прецизност. Комплетен модел, Поддршка за прилагодување. Целокупниот третман на топлина. Карактеристики : Метричка допрена од десната рака, челик со голема брзина. 100% квалитет и сосема нови. Висока цврстина и издржлива.

Детали

Избор на клиенти