Прилагодлив Скок Јаже Фитнес, Спортски Скок Јаже Машки Жени, Деца Тренингот, Заплеткување Слободен Брз Скок Јаже Кардио И Издржливост Обука Со Пена Рачка
Свеж

Прилагодлив Скок Јаже Фитнес, Спортски Скок Јаже Машки Жени, Деца Тренингот, Заплеткување Слободен Брз Скок Јаже Кардио И Издржливост

DEN 3.00

Достапно.

[Прилагодлива Должина] Дизајнирана Со јаже долго 9 метри што може брзо да се прилагоди на вашата висина. Погоден за возрасни и деца. [УДОБНА РАЧКА] површината на 2-те рачки е завиткана со мека мемориска пена, која се чувствува особено удобно. Скокајте јаже со вашето семејство и уживајте во среќно време за вежбање. [Жичано јаже вградено со ПВЦ] јажето со плетенка е обложено со ПВЦ, што се карактеризира со издржливост и мазност, обезбедувајќи максимален век на траење и избегнување на пукање или кршење. [Фитнес за вежбање] Нашето јаже за скокање за вежбање ќе ја изгради вашата рамнотежа и брзина/координација додека го подобрува мускулниот тонус низ вашето тело. Совршен за бокс, мма и вкрстена обука. [Мазно И Брзо] системот за топчести лежишта избегнува извртување, намотување или свиткување како и другите фитнес јажиња, обезбедува стабилна и лесна ротација бидејќи нашето јаже за скокање може да издржи големи тежини, што ви дава совршен тренинг за јаже за скокање. ФИТНЕС јажето МИНГЛИТАИ со рачки од мемориска пена е идеално за брз тренинг, тренинг за издржливост и аеробни вежби во теретана, ја подобрува агилноста, ја зголемува флексибилноста, подобра рамнотежа, согорува големи калории, ја зголемува брзината, развива висока мускулна издржливост и ја подобрува координацијата. Јажето за скокање има совршена големина за да ви даде цврст стисок, кој ви обезбедува добар стисок, лесен дизајн и удобни рачки од пена кои го намалуваат товарот на вашите раце и ви овозможуваат да вежбате без непотребна непријатност. Така што ќе можете да скокате во најудобна состојба.

Детали

Избор на клиенти