Руилогод Обука Розова Црвена Рачка За Добри перформанси Контра Прескокнување Скокање Јаже 2,5 М (ид: 40б б64 едф 7 787
Свеж

Руилогод Обука Розова Црвена Рачка За Добри перформанси Контра Прескокнување Скокање Јаже 2,5 М (ид: 40б б64 едф 7 787

DEN 148.16

Достапно.

Име На Производот : Јаже За Скокање;Должина На Јаже : 2,5 М/98,4" (8,2 Стапки). Дијаметар на јажето : 0,5 см/0,2";Големина На Рачката : 15,3 х 3,3 см/6" х 1,3"(Л*Д). Опсег На Поставување : 0-999; Материјал : Рачка : Тврда Пластика, Пена,Јаже : Мека Пластика. Боја : Рачка : Црвена, Розова, Јаже : Разнобојна;Нето Тежина : 90гр. Содржина На Пакетот : 1 х Јаже за Скокање. Обука Розова Црвена Рачка За Добри перформанси Контра Прескокнување Скокање Јаже 2.5 вртливата глава на вртливата акција на Ротаторот ви овозможува непречено да скокате напред.Должината на Јажето може да се прилагоди според вашата .Бројачот на рачката може да брои времиња на скокање приближно за време на вежбањето.Може да се ресетира на нула со притискање на копчето на рачката.Флексибилно разнобојно меко пластично јаже, може да се преклопува кога сте користеле.Одлично за употреба за спортски тренинзи и фитнес вежби.Пластика обложена со пена Добрата рачка за изведба е удобна и удобна за држење.

Детали

Избор на клиенти