ФАФАН Вечера Костум Жени Секојдневен Костум Отворено Дебели Спортски Модни Жени Скијачки Патент Ски Жени Ситни Комбинезони И Ромпери
Свеж

ФАФАН Вечера Костум Жени Секојдневен Костум Отворено Дебели Спортски Модни Жени Скијачки Патент Ски Жени Ситни Комбинезони И

DEN 779.04

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Машинско Перење. €®Водоотпорен И Ветроупорен Q : 100% Полиестер, користете водоотпорен материјал, ве одржува суви и удобни кога скијате; Патентите и џебовите се исто така водоотпорен дизајн,нема да се грижите дали ќе се навлажни додека одите на скијање, сноуборд или во дождливи денови, нашите водоотпорни снежни панталони ќе ве заштитат наоколу ефикасно на лесен и низок рефус начин.Чувајте го вашето тело суво и топло во текот на целиот ден. €●Топлина И Дише Q : ова скијање одговара со добар ефект на изолација, со вградена скриена хауба за бура, двојни армирани шевови и водоотпорна надворешна ткаенина, патент и мрежа под пазувите и нозете, многу дише.Дизајн на јака на штандот против ветрот и снегот ефикасно, исто така, врвот на патентот на плочата има малку штит, спречува стегање на брадата. €€Удобно Вклопување Q : Засилените манжетни штитат од остри грчеви и рабови, внатрешните снежни гами држат заробеништво. Патентите на полите нудат лесен пристап до чизми, прилагодливи трегери за персонализирано вклопување. "Скијање, сноуборд, пешачење, качување, лов, патување, планинарење и некои други зимски спортови на отворено. Мултифункционалните џебови можат да обезбедат повеќе простор за складирање на вашите мали предмети. Суштинска и опуштена изолирана ски-лигавче на отворено и патување, идеални тимови за Скијање По Спуст,Сноуборд,Спортови На Снег, Пешачење,Планинарење,Кампување,Качување По Карпи,Возење Велосипед и други зимски активности на отворено. Преголем Зимски Капут За Жени Женски Јакна Зимски Палта За Жени плус Женски Мантил плус Големина Мантил За Жени Плус Големинаrenchот палто плус Големина Јакни за Жени 4х-5х Фустан Палто Руно плус Големина Јакни Женски Зимски Плус Големина Палта Тинејџерка Ладно Време Палта Жени Зимски Дуксери плус Големина Женски Мантили Плус Големина Тексас Јакна Со Качулка За Жени плус Големина Плус Големина Исечени Јакни За Жени клупа зимска Јакна 4хatот Палто Жени Симпатична зимска јакна Плус Големина Зимски Јакни.

Детали

Избор на клиенти