Мидлби 22273-0001 Мастер Линк #40
Свеж

Мидлби 22273-0001 Мастер Линк 40

DEN 293.44

Достапно.

Вистински оем замена дел. Мидлби бренд комерцијалната опрема за готвење и преработка е најиновативна во индустријата. Користете вистински оем делови за сигурност и сигурност на безбедноста. Земја на потекло : Сад. Middleby 22273-0001 Господар Линк #40.

Детали

Избор на клиенти