М. КОРНЕЛ УВОЗНИЦИ 5255 Џек Даниел Тенеси Мед Застрелан Стакло
Свеж

М. КОРНЕЛ УВОЗНИЦИ 5255 Џек Даниел Тенеси Мед Застрелан Стакло

DEN 185.60

Достапно.

1 унца застрелан стакло, кој џек даниелс Тенеси мед логото. Потекло. САД. Материјал : Стакларија. Волумен 1оз. Димензии : 2 3/4 во. Ова прекрасно стакло со Мед Од Тенеси на џек Даниел има најдобри детали и највисок квалитет што ќе ги најдете насекаде! џек даниел тенеси мед застрелан стакло е навистина извонреден. Џек даниел тенеси мед застрелан стакло детали : состојба : сосема нова ставка Sku : ss-mci-5255 димензии : H : 20.75 (инчи).

Детали

Избор на клиенти