Велмеко Голем канцелариски wallид декорација Ретро детална светска мапа на платно отпечатоци со премиум црна рамка гроздобер иглички за притискање на пинови
Свеж

Велмеко Голем канцелариски wallид декорација Ретро детална светска мапа на платно отпечатоци со премиум црна рамка гроздобер

DEN 190.40

Достапно.

Рустикален светски мапа wallид декор, Големина на уметнички дела : 32 "x55" (80x140cm), совршени парчиња за украсување на вашата соба и одраз на вашиот став кон животот, идеални подароци за декорација. Премиум giclee еко-растворувачки отпечатоци од платно, долготрајна живописна боја создава чувство на оригинална природа и ремек-дело. Внатрешно се протегаше на рамка од дрво со црна рамка за лебди. Веќе да се обеси, професионална музејска галерија завиткана, финиш на задната страна уредно. Комплет за висечки хардвер прикачен, добро спакуван во картон. Вистинската боја можеби е малку поинаква заради различна марка на монитори, какви било проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ве цениме многу. Рустикален светски мапа wallид декор, Големина на уметнички дела : 32 "x55" (80x140cm), совршени парчиња за украсување на вашата соба и одраз на вашиот став кон животот, идеални подароци за декорација. Премиум giclee еко-растворувачки отпечатоци од платно, долготрајна живописна боја создава чувство на оригинална природа и ремек-дело. Внатрешно се протегаше на рамка од дрво со црна рамка за лебди. Веќе да се обеси, професионална музејска галерија завиткана, финиш на задната страна уредно. Комплет за висечки хардвер прикачен, добро спакуван во картон. Вистинската боја можеби е малку поинаква заради различна марка на монитори, какви било проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ве цениме многу. Велмеко Велмеко е професионално претпријатие специјализирано за развој, дизајнирање и производство на отпечатоци од платно, платно ролни и рачно изработени слики од нафта. Ние нудиме премиум производи и услуги на клиентите, 100% Love Gurantee!.

Детали

Избор на клиенти