Видете пролет 12 пакувања средно + 12 пакувања X-големи кутии за складирање на чевли, чиста пластична организатор за чевли за чевли за плакарот, заштеда на простор за з
Свеж

Видете пролет 12 пакувања средно + 12 пакувања X-големи кутии за складирање на чевли, чиста пластична организатор за чевли за

DEN 1.67

Достапно.

Кутии за складирање на чевли за складирање неверојатни за без прашина и максимизирање на просторот за складирање. Ние работиме на иновации да останеме напред и да ги одржуваме клиентите среќни. Организатор на чевли изработен од трајно преклопување на преклопна рамка и тврда рамка со тврда рамка; Големата дупка за вентилација обезбедува циркулација на воздухот и спречување на мирис, контејнерите за дишење чевли остануваат свежи. Димензија на УНИТ 13. Ние работиме на иновации да останеме напред и да ги одржуваме клиентите среќни. Користете ги контејнерите за чевли каде било според вашата идеја во спалната соба, бањата, кујната, детската соба, соба за игри, игротеката и повеќе; Овие канти за складирање на складирање се совршени за организирање на мали дневни предмети и лесно да се најдат без отворање, исто така, користете ги за чување марами, книги, играчки и игри. потпетици, станови, патики, флип -апостолки, сандали, клинови и многу повеќе, само ставете ги.1''L × 9''W × 5,5'''H инчи вклопува чевли до големина 9, единица димензија 14''l × 10. Ако имате какви било проблеми, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа.1''L × 9''W × 5,5'''H инчи вклопува чевли до големина 9, единица димензија 14''l × 10. Со дизајнот на затегнување на затворачот на дното на кутиите, можете да ги соберете за да ја надградите вашата организација за чевли на следното ниво; Исчистете ја влезната врата ви овозможуваат да најдете чевли веднаш без отворање, лесно отворено грабање и одете. Користете ги контејнерите за чевли каде било според вашата идеја во спалната соба, бањата, кујната, детската соба, соба за игри, игротеката и повеќе; Овие канти за складирање на складирање се совршени за организирање на мали дневни предмети и лесно да се најдат без отворање, исто така, користете ги за чување марами, книги, играчки и игри. Кажи збогум на хаос од чевли. Користете ги контејнерите за чевли каде било според вашата идеја во спалната соба, бањата, кујната, детската соба, соба за игри, игротеката и повеќе; Овие канти за складирање на складирање се совршени за организирање на мали дневни предмети и лесно да се најдат без отворање, исто така, користете ги за чување марами, книги, играчки и игри. Неколку кутии за чевли можат да бидат голема помош за да ги организирате чевлите уредно. Лесна дневна грижа - Чистете со благ сапун и вода. Лесна дневна грижа - Чистете со благ сапун и вода.

Детали

Избор на клиенти