40 компјутери 2 инчи Брза промена на размавта со држач за подлога 40 решетки 60 решетки 80 решетки од 120 дискови за размавта со дискови со висока густина алумина алумина
Свеж

40 компјутери 2 инчи Брза промена на размавта со држач за подлога 40 решетки 60 решетки 80 решетки од 120 дискови за размавта

DEN 399.84

Достапно.

Големина : 2-инчен целосен дијаметар x 1/4-инчен арбор рамо мандрел (5,1 см x 0,6 см) за да влезе во тесни дамки и да вклопи стандардни меленици со 2-инчен агол (не е потребен поддржувач за инсталација); максимална брзина од 12,000 до 14,000 вртежи во минута . Пакет Вклучи : 10 парчиња 40 решетки за брза промена на размавта, 10 парчиња 60 решетки за брза промена на размавта, 10 парчиња 80 решетки за брза промена на размавта, 10 парчиња 120 решетки за брза промена на диск, држач за подлога на диск од 1 компјутер. Отстранете ја потешката залиха : тркалото за пескарење со мелница за агол е дизајнирано за работа на рамни површини, тоа е грубо во изградбата за лесно отстранување или завршување на рамни работни површини како што се не'рѓосувачки челик, алуминиум и не-ферозен метал; Избегнувајте присилно притискање надолу на дискот за размавта за да спречите абење или оштетување. Список на пакети : 10 x 40 решетка Брза промена на размавта диск 10 x 60 решетка Брза промена на размавта 10 x 80 решетка Брза промена на размавта диск 10 x 120 решетка Брза промена на флап диск 1 x држач за подлога на дискот Ако наидете на какви било проблеми, ве молиме слободно Контактирајте не.

Детали

Избор на клиенти