KSDA40X15 15мм мозочен удар од 40мм, носат алуминиумски пневматски компактен воздушен цилиндер
Свеж

KSDA40X15 15мм мозочен удар од 40мм, носат алуминиумски пневматски компактен воздушен цилиндер

DEN 0.33

Достапно.

KSDA40 X15 15мм мозочен удар 40мм носат алуминиум пневматски компактен воздушен цилиндер. Развиени земји го проценуваат времето на испорака : 7-17 дена (следење), други земји проценети време на испорака : 8-30 дена. Износ над 200 УСД, ние ќе користиме забрзана услуга за испорака бесплатно. Ако не се испорача во одредено време, или ако не е задоволително. Треба само да испратите барање за поврат и ние ќе ве вратиме во целост. Ние ги вложуваме сите напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме.

Детали

Избор на клиенти