Advance Tabco SS-240 рамна работна маса со острици со SS под полица; Капацитет од 30 L, 500 lb
Свеж

Advance Tabco SS-240 рамна работна маса со острици со SS под полица; Капацитет од 30 L, 500 lb

DEN 15956.48

Достапно.

Димензии на пакетот : 38 L x 7 H x X 26 W (инчи). Тежина на пакет : 49 фунти. Земја на потекло : Соединетите држави. Број на дел : AO-47620-02. Лабораториска опрема 30 "L, 500 lb капацитет. Произведен од Cole-Parmer. Производи на бренд Cole-Parmer.

Детали

Избор на клиенти