Резервоар за вежбање со свила од свила, врвови за жени, лабаво лабава јога кошули без ракави, кои трчаат салата атлетски врвови за жени
Свеж

Резервоар за вежбање со свила од свила, врвови за жени, лабаво лабава јога кошули без ракави, кои трчаат салата атлетски врвови

DEN 0.33

Достапно.

88% полиестер, 12% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. 【Ледена свилена ткаенина】 Дишење, брзо сушење, висока еластичност и не е лесно да се намали по миењето. Без оглед на тренингот, резервоарот за обука може да биде дел од вашето патување. 【Дизајн】 Симпатична исечена должина, мали странични парчиња на полите, лабава вклопување и испуштање на коси за да ви дадат и дишеност и можност за движење без никакви ограничувања. Не премногу кратко, не премногу долго, точно околу лентата за половината. 【Повод】 Секојдневен активен животен стил облечен како јога, пилатес, џогирање, трчање, велосипедизам, бокс, куглање, тенис, танц, одење, часови за фитнес, вежбање во теретана или дневна употреба. 【Совпаѓање】 Носете над здолништата, шорцевите или пакувањата за дневен фустан и совршен натпревар со вашите омилени хеланки за вклопување во тренингот. 【Услуга по продажбата】 Ако не сте задоволни од која било причина, oyојспелс нуди 100% задоволство и 30 дена гаранција за враќање на парите.

Детали

Избор на клиенти