Машка облека од Лукматон со 2 парчиња хипстер печатена маичка за крпеница и шорцеви поставени спортски патеки
Свеж

Машка облека од Лукматон со 2 парчиња хипстер печатена маичка за крпеница и шорцеви поставени спортски патеки

DEN 1.33

Достапно.

Полиестер мешавина. Затворање на влечење. Миење на машината. Перење : Машинско миење ладно внатре /не бели. Ткаенина : Удобна еластична полиестерска фино решетка ткаенина, брзо сушење, анти-смалување / дишење / лесна / влага. Стил : Пролетно летно спортска облека / Појавување на плажа / 2 парчиња / краток ракав / тенок вклопување / 2 странични наклони џебови / 1 задниот џеб / / еластична половината со прилагодлива влечење. Прилики : одмор/сурфање на плажа/трчање/џогирање/тенис/случајно/датира/роденден/забава/матурска/одмор/Божиќ/совршен подарок за семејства, студент или момче. Лукматон се фокусира на африканската мода.

Детали

Избор на клиенти