Sonneman 2912.01-LRG современ модерен предводен приврзок од колекцијата Грозје во хромирана завршница, голема
Свеж

Sonneman 2912.01-LRG современ модерен предводен приврзок од колекцијата Грозје во хромирана завршница, голема

DEN 912.00

Достапно.

LED приврзок. Заврши - полиран хром. Од семејството грозје. UPC - 872681062734. Canopy - 4. 5 инчен дијаметар x 1. 75 инчен H. 2912.01 -LRG. 2912.01-LRG. Sonneman 2912. 01-LRG Современ модерен LED приврзок од колекцијата Грозје во Chrome Finish ,.

Детали

Избор на клиенти