Под оклопна ткаена жена со преголема јакна со целосна патент
Свеж

Под оклопна ткаена жена со преголема јакна со целосна патент

DEN 1.67

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. Уа бура технологија ја одвраќа водата без да жртвува дишење. Лесна ткаенина ткаена ткаенина обезбедува супериорна удобност и издржливост. Отворени џебови за рака. Објавени еластични манжетни и долни полите. Капка рамо на полите за преголемо вклопување и чувство. УА технологијата за невреме ја одвраќа водата без да жртвува дишење. Лесна ткаенина ткаена ткаенина обезбедува супериорна удобност и издржливост. Отворени џебови за рака. Објавени еластични манжетни и долни полите. Капка рамо на полите за преголемо вклопување и чувство.

Детали

Избор на клиенти