Силуета со бамбус со работно капаче за прилагодување на црвено сонце со копчиња Еластична лента вратоврска за жени за жени
Свеж

Силуета со бамбус со работно капаче за прилагодување на црвено сонце со копчиња Еластична лента вратоврска за жени за жени

DEN 3.00

Достапно.

【Повеќенаменски】 Овие прилагодливи работни капачиња се погодни за медицинска работа или убавина, чистење на домови и други задачи. Нема да избледи и ќе се намали по неколку пати миење. Оваа работна капа за торбичка за конска опашка е многу стилска и привлечна, отпечатена со разни живописни обрасци, со што вашата работна капа е деликатен додаток за вас, исто така, додавајќи свежина во вашиот живот. Вклучен 2 пакет. Копчињата на обете големини на главата се погодни за да го задржите капакот на лицето на место и да ја намалите болката во ушите и притисокот на носење додатоци за лице долго време. 【Моден дизајн】 Вклучен 2 пакет. Вградена памучна џемпери низ челото, лесно ја апсорбирате потта, држејќи ја главата сува и свежа, никогаш не влијае на вашите дела, избегнувајте пот да ви паѓа на образите, да ви донесе удобно искуство со носење. Лесно за чистење, машинско миење во ладна вода со благ детергент. Машинско миење на располагање. Карактеристики на производот : 1. Прилагодливи еластични ленти и вратоврска на задната страна, проверете дали овој чистач одговара на големината на главата на повеќето луѓе, проширената торбичка за конска опашка е совршена за жени со долга коса.100% полиестер. Лентата може да се врзува во лак или друг стил за да изгледате повеќе стилски и елегантно. Нема да избледи и ќе се намали по неколку пати миење. Нашите модни работни капачиња носат поголема погодност за вашиот живот. Затворање на влечење. 【Копчиња и дизајн на џемпери】 Нашите работни капачиња се дизајнирани со копчиња од увото, ефикасно избегнувајте ги лентите на лицето на лицето да ги повредуваат ушите, особено за лекарите, медицинските сестри, стоматолозите или другите кои треба да носат обвивка за лице долго време. 【Копачка за опашка】 Овие капачиња за чистење со проширена торбичка за конска опашка се дизајнирани за долга коса, ви помага да ја прилагодите косата, убаво да ја содржите вашата долга коса и да ја одржувате фризурата и главата чиста и уредна. Може да се исуши, а не изветвено. Може да дејствува како различни капи за да ви го задржи најдобриот статус, како што е капа на медицинска сестра, капа за туширање, капа за готвачи, капа за чистање, санитарна капа, лекари капа, медицинска капа, спа -капа за убавина, салата за теретани, итн. Една капа делува како различна капа, може да се користи како капа за готвачи, медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за чистење дома, салата за теретани, исто така, едноставно се користи како модерна капа за да го задржите капакот на лицето кога ќе излезете.

Детали

Избор на клиенти