Канадска торба за складирање на лисја од јавор од лисја за еднократна употреба вреќа за торбичка торба торбичка торба за намирници за домашни патувања за домашно п
Свеж

Канадска торба за складирање на лисја од јавор од лисја за еднократна употреба вреќа за торбичка торба торбичка торба за намирници

DEN 2.00

Достапно.

Платно. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од платно, многу издржливо. Дизајн : Дизајнот за влечење го прави вашето складирање поудобно и спречува случајно да паѓаат предмети; Торбата за складирање е многу погодна за ставање чанти, ранци. Големина : торбата за платно за влечење нуди два стила од 4,7 x 7,1 инчи/7,9 x 9,8 инчи за да изберете, и можете да го изберете стилот што ви се допаѓа за купување. Повод : Стилската торба за складирање е совршена за патување како торба за шминка, торба за патувања, торба за чевли, итн., Совршена алатка за складирање. Уникатниот дизајн е исто така многу погоден како домашна декорација. Совршен подарок : Персонализираната торба за складирање на влечење е многу погодна како подарок за вашето семејство, пријатели на Нова Година, Денот на благодарноста, Божиќ, роденден, импресивен подарок. Платно. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од платно, многу издржливо. Дизајн : Дизајнот за влечење го прави вашето складирање поудобно и спречува случајно да паѓаат предмети; Торбата за складирање е многу погодна за ставање чанти, ранци. Големина : торбата за платно за влечење нуди два стила од 4,7 x 7,1 инчи/7,9 x 9,8 инчи за да изберете, и можете да го изберете стилот што ви се допаѓа за купување. Повод : Стилската торба за складирање е совршена за патување како торба за шминка, торба за патувања, торба за чевли, итн., Совршена алатка за складирање. Уникатниот дизајн е исто така многу погоден како домашна декорација. Совршен подарок : Персонализираната торба за складирање на влечење е многу погодна како подарок за вашето семејство, пријатели на Нова Година, Денот на благодарноста, Божиќ, роденден, импресивен подарок. Чанти за влечење на платно одржуваат сè организирано! Со висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални графички дизајни, нема да зажалите за вашиот избор.

Детали

Избор на клиенти