Сочен мода за бебиња-девојки 3 парчиња сет за тела
Свеж

Сочен мода за бебиња-девојки 3 парчиња сет за тела

DEN 1.67

Достапно.

60% памук 40% поли-плете. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Сочна мода : Сочен мода го носи својот стил и став на Западниот брег кон девојчињата низ целиот свет. Облеката дизајнирана за деца чиј начин на живот се активни, функционални и авантуристички. Стил и дизајн : Нашите дизајни управувани од трендот ќе обезбедат вашето мало девојче да изгледа добро како што се чувствува. Лесно затворање за брзо менување. Добро се балансира со секојдневниот стил на вашето дете. Удобно вклопување : Три парчиња сет совршено за облекување или играње. Совршено за секојдневно носење, вежбање, фитнес, активни спортови, лежење низ куќата или секојдневна употреба. Синхронизирајте се со вашиот секојдневен стил. Одлична облека за надавање!. Овој тренд многу симпатичен и трендовски сет ќе го подготви вашето мало девојче и да изгледа добро, може да се меша и да се совпаѓа за секоја пригода.

Детали

Избор на клиенти