Дијамантски комплети за сликање за возрасни, летање крило дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни вежбачки квадратни дијаманти Крис?
Свеж

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, летање крило дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни

DEN 3.33

Достапно.

Дијаманти со високо квалитетни смоли, вежби да изгледаат сјајни и никогаш нема да избледат, поживописни и брилијантни. Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhinestone, пенкало за дијаманти, восок од дијаманти, вреќа со зиплк, табели со пинцети дијаманти и доволно тркалезни дијаманти. Дијамант нецелосно, не дозволувајте децата да играат за да избегнат несреќи како што се голтање. Дозволете ви да имате прекрасно искуство за купување. Ставете го Димонд на соодветното платно. Овој комплет за слики од 5Д дијаманти е многу погоден за возрасни деца и почетници. Само контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата порака и ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа, ве молиме, не грижете се. Дозволете ви да имате прекрасно искуство за купување.Прај на соодветна количина на восок од дијамантска уметност до пенкалото. Доживејте го чувството да се биде сликар. ? Ако имате други проблеми со дијамантската слика што сте ја добиле. ? Самиот образец има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржи сликата леплива, за да може лесно да ја комплетирате сликата. ? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализираат класични уметнички дела. ? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализираат класични уметнички дела. DIY чекори за да направите слики со дијаманти : 1.Ако дијамантската слика што ја добивате го недостасува дијамантот, ние ќе ви го доставиме дијамантот бесплатно за да ви овозможи да завршите убави слики.

Детали

Избор на клиенти