Сет за меламин за вечера со меламин -12 пар
Свеж

Сет за меламин за вечера со меламин -12 пар

DEN 2.33

Достапно.

Овој сет за вечера е лесен за складирање за да заштедите простор, одлично за секојдневните оброци, мезе, десерт, бранч, леб, салата, сендвич, суши, овошје, бифтек, ребра и пилешки крилја, итн. Меламин е тврда пластика.Услуга поставена за вечера за 4 : Вклучува 4 парчиња 10,75 '' чинии за вечера, 4 парчиња 8,75 '' плочи за салата и 4 парчиња 7,5 '' '36oz садови за тестенини/житни култури. Естетски дизајн : Додадовме традиционална сина цветна шема на дизајнот, извонредниот дизајн на цветната шема на салата за салата и салатата, и уникатниот дизајн за помош на работ на чинијата за вечера, промената на разликата го прави овој меламин вечера поставен од Кујната се истакнува. Меламин Безбеден : Топ-решетката за миење садови безбеден, издржлив, оценка на храна и БПА бесплатно, прибор за јадење што може лесно да се носи во секое време, каде било. Без состав на БПА им помага на ТП да ги задржи вас и вашето семејство многу побезбедни додека вечерате. Ова е совршен сад за вечера погоден за оброкот на вашето семејство, а повеќе е убава декорација на вашата кујна и трпезариска маса. Не сите комплети на чинија и чинии ви даваат погодност за затворен простор на нашиот меламин пластично јадење е наменет за обајцата! Можете да ги користите за да уживате во среќен час со пријателите и семејството. Тоа е најдобриот избор за секоја забава и кампување турнеја! Но, не е безбедно микробранова печка, затоа не ставајте ја во микробранова печка!. Оваа плоча и чинии поставени изработени од меламин, машина за миење садови и БПА бесплатно, цврсто и лесен, меламин за вечера со меламин се совршени за семејна вечера и забава за внатрешен двор, патување за кампување и забава!. Меламин вечера е безбедна машина за миење садови за чистење на афера без проблеми. Повеќе спцифички, тоа е органско соединение создадено со комбинирање на меламин смола со зајакнувачки материјали. Не одговара за микробранова печка. Без разлика дали станува збор за забава, кампување, патување, тоа е вашиот најдобар избор! Тоа е совршен прибор за јадење за вашата семејна кујна, трпезариска маса и универзитетски дом!. Внатрешна и надворешна употреба : Нашиот сет за вечера е различен од другите сетови за вечера, може да се користи за внатрешна и надворешна употреба. Можете да го користите за да уживате во храна во затворено со вашето семејство, или можете да ја користите за да уживате во вашата забава храна на отворено со пријателите и слободно да го менувате вашето место за јадење.

Детали

Избор на клиенти