Ултра траен WR49x10173 Фрижидер Диспензерот за диспензерот за греење на цевката за греење на комплет за замена од BlueStars - Точно вклопување за Falover Electric & Kenmore Friricerators - ги з?
Свеж

Ултра траен WR49x10173 Фрижидер Диспензерот за диспензерот за греење на цевката за греење на комплет за замена од BlueStars

DEN 153.12

Достапно.

✅ ???% ???????? ???????? : Задоволството на клиентите е наш приоритет. Ако од која било причина не сте целосно задоволни, ние ќе ве компензираме и ќе понудиме дополнителни придобивки за да ги обезбедиме вашите права. Купете со доверба!. ✅ Број на модел : WR49x10173 Комплет за грејач на вода за ладилник за ладилница. ✅ Лесно за инсталирање : Направено е точно за повеќето брендови со највисоко име (General Electric, Hotpoint, Kenmore) и ги заменува делумните броеви : PS1766223, 1381601, AP4318572. FITS MODELS : [GE] - GSC21 KGRW GSH22 JFPW GSH22 JFRC GSH22 JFTB GSH22 KGPB GSH22 KGPC GSH22 KGPW GSH22 SGPS GSH25 JFRW GSH25 JFTB GSH25 JSTS GSH25 KGPC GSH25 KGPW GSL25 IFRB GSS22 JFPW GSS25 KGPC GSS25 KGPW HSS25 GFTB HSS25 IFPC HSS25 IFPW etc. ✅ SAVE TIME SAVE MONEY : Inexpensive way to fix or repair a refrigerator. Безбедно чувајте ја секоја храна што може да се влоши додека моќта е исклучена и исклучете го фрижидерот пред да го инсталирате овој дел. Носете ракавици за работа за да ги заштитите вашите раце. ✅ Премиум квалитет : Делот за замена е направен од траен висококвалитетен материјал и добро тестиран од производителот-ги исполнува OEM стандардите-обезбедуваат долготрајни и ефикасни перформанси. Овој дел помага да се спречат замрзнати водни линии.

Детали

Избор на клиенти