Работно капаче од 2 парчиња со копче со лента вратоврска назад симпатична каваи мечка за каваи од коњчиња за торбички за жени за жени
Свеж

Работно капаче од 2 парчиња со копче со лента вратоврска назад симпатична каваи мечка за каваи од коњчиња за торбички за жени

DEN 239.68

Достапно.

Вградена памучна џемпери низ челото за да ви помогне да ја апсорбирате потта, да останете суви и свежи. Вградена памучна џемпери низ челото за да ја апсорбира влагата и да ја задржи главата сува и уредна. Работно капаче со копчиња и џемпери - нашите работни капачиња со копчиња околу увото од увото за да спречат ремени на обвивката на лицето да не повредуваат уши или да добиваат брчки на лицето, погодни за лекари, медицински сестри, стоматолози кои треба да го носат капакот на лицето долго време. Оваа прилагодлива буфантна капи доаѓаат со еластичен држач за конска опашка и дизајн на лента за вратоврска, го прават тоа одговара на големината на главата на повеќето луѓе. Прекрасниот дизајн на моделот ја прави оваа капа идеален подарок за себе, сопруги, ќерки, баби, мајки, колеги, пријатели, соседи, итн. Опис на производот : 1. Направено од премиум полиестер, дишење, брзо суво, лесен за чистење. Дејствувајте како различни капи - Оваа буфантна капи може да се користи како медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за готвачи, капа за убавина, сан -капа, санитарна капа, капа за туширање, капа за чистење домаќинства, итн.100% полиестер. Работете со нашите прекрасни работни капи, направете го вашиот живот поудобен. Нема да избледи или да се смалува по неколку пати миење.

Детали

Избор на клиенти