Елегантен ромб бел/сино оган Опал ЦЗ свадба прстен 925 сребрен невестински накит
Свеж

Елегантен ромб бел/сино оган Опал ЦЗ свадба прстен 925 сребрен невестински накит

DEN 1.33

Достапно.

100% нов и висок квалитет. Материјал : камен. Главен камен : Опал. Големина на прстенот (САД) : 6-10. Пакетот вклучува : 1 парчиња/сет. Забелешка : Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликата.

Детали

Избор на клиенти