3 * 6 * 5mm Бело прекинувач за копче за притискање на бело SMD/прекинувач за допир на светлина
Свеж

3 * 6 * 5mm Бело прекинувач за копче за притискање на бело SMD/прекинувач за допир на светлина

DEN 1.67

Достапно.

Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Гаранција : 1. Сертификација : CCC. Тип на ставка : прекинувачи. Доколку не сте задоволни со примениот производ, ве молиме контактирајте не за прв пат и решете заедно, Опис на благодарноста (Спецификација на серија на прекинувачи на тактики) Температура : -25 ° ~+-85 ° Crated Load : DC12 V 0.1 Acontact Отпорност : 100 MΩLife : 100000 Спецификации на Times Item : Прекинувач Тип : копче за притискање на копчето : 1Кертификација : Cccitem Тип : прекинувачи.

Детали

Избор на клиенти