CCTS Подвижни рачни камиони за складирање на кујнски салон за убавина, тркалање количка, мобилна повеќеслојна количка за стилизирање на косата, лента за складирање/л
Свеж

CCTS Подвижни рачни камиони за складирање на кујнски салон за убавина, тркалање количка, мобилна повеќеслојна количка за стилизирање

DEN 0.33

Достапно.

Применлива сцена : Оваа количка за складирање на салони е одлична за салони за убавина, хотели и други професионални места.Применлива сцена : Оваа количка за складирање на салони е одлична за салони за убавина, хотели и други професионални места. [Белешки] Сите прашања ве молиме контактирајте ме, ќе ви помогнам. Простран простор : ПП -лентите ви овозможуваат да поставите многу алатки за убавина и материјали, издржливи и не се лесни за оштетување. Мобилни универзални тркала : Анти-статички универзален за лесно движење, отпорни на лизгање и отпорни на абење. Функција со двојна употреба : Оваа количка за убавина може да се користи за расклопување на универзалното тркало кога не се бара да се движи. Не мора да се грижите дека количката за складирање ќе се движи или надвор од контрола. Мобилни универзални тркала : Анти-статички универзален за лесно движење, отпорни на лизгање и отпорни на абење. Функција со двојна употреба : Оваа количка за убавина може да се користи за расклопување на универзалното тркало кога не се бара да се движи.multi-слојната количка обезбедува простран простор за да ги чувате работите, кои ги задоволуваат вашите различни потреби. Идеална за професионална или лична употреба, совршено за да чувате во кујна, спална соба, просторија за перење и така натаму, а може да се користи и во салонот за убавина , Спа и така натаму. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.4 тешки товаци и се справи со дизајнот, го олеснуваат движењето на кое било место и да застанете стабилно дури и на наклон. Количката за складирање е изработена од рамка од не'рѓосувачки челик и еколошки PP фиоки, мазни и без закопчиња, долго време на услугата. Име на продукција : Cart Material : Не'рѓосувачки челик+PPColor : Лесен тен, кафеава категорија : 3-4kgdimension : 2 Tier-43*43*45cm, 3 Tier-43*43*73cm, 4 Tier-43*43*99cm [Пакет] Кошничка за убавина*1 [Карактеристики] Кошничката за складирање е изработена од рамка од не'рѓосувачки челик и еко-пријателски PP ленти, мазни и без закопки, долга услуга, долга услуга Time. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Количката за складирање е изработена од рамка од не'рѓосувачки челик и еколошки PP фиоки, мазни и без закопчиња, долго време на услугата.

Детали

Избор на клиенти