Calvin Klein Performance Women's Women's Pilates облека за фитнес култура на врвни градници
Свеж

Calvin Klein Performance Women's Women's Pilates облека за фитнес култура на врвни градници

DEN 215.52

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 81% полиестер, 19% спандекс. Увезени. Повлекување на затворање. Машинско миење. Supersoft 4-насочно истегнување за вкупна флексибилност. Семиња на рамнини. Отстранливи чаши. Средно влијание. Лого на Калвин Клајн наназад. 81% полиестер, 19% спандекс. Увезени. Повлекување на затворање. Машинско миење. Supersoft 4-насочно истегнување за вкупна флексибилност. Семиња на рамнини. Отстранливи чаши. Средно влијание. Лого на Калвин Клајн наназад. Перформансите на Калвин Клајн создаваат активна облека за жени што можат да се носат во теретана или за секојдневно носење. Посебен фокус за перформансите на Калвин Клајн е фаќање на забавни, модни трендови и користење на ткаенини „лесни за нега“ за да ве натера да изгледате стилски и удобно за вашите вежби и за сите ваши обични активности. Перформансите на Калвин Клајн прават нешто за секоја жена, без оглед каква е вашата големина или начин на живот.

Детали

Избор на клиенти