Безбол капа мажи Христос крст Исус извезена измиена памучна тато капа за бејзбол капачиња
Свеж

Безбол капа мажи Христос крст Исус извезена измиена памучна тато капа за бејзбол капачиња

DEN 1.00

Достапно.

100% памук. Затворање на влечење. Само миење на рацете. 100% памучна конструкција за ладно и удобно носење. Прилагодливата лента обезбедува прилагодливо вклопување. Едноставни дизајнерски парови беспрекорно со која било облека. Класичен стил на безбол капа носи обичен изглед. Една големина најмногу одговара, (55-61 см). Со класичното вклопување и суптилниот стил на измиен, ова брзо ќе стане ваш изглед. Особено во деновите кога вашата коса не изгледа најдобро, само лизгајте ја оваа капа за бејзбол и одете. Изработено од памук за да ја задржите главата кул, оваа капа за бејзбол има заоблен облик за да го задржите сонцето надвор од очите. Одличен додаток за вашиот ансамбл за атлетизми, тој има затворање на задниот дел и слајд за да ви понуди сигурно и удобно вклопување.

Детали

Избор на клиенти