Складирање на лог на Gecheer Garden Shad Galvanized Steel 129,9 X33.1 X59.8 Зелена за внатрешен двор во задниот двор Градина кампување со оган
Свеж

Складирање на лог на Gecheer Garden Shad Galvanized Steel 129,9 X33.1 X59.8 Зелена за внатрешен двор во задниот двор Градина

DEN 3293.76

Достапно.

Оваа барака за складирање на дневник претставува одлично решение за складирање за огревно дрво. Има стабилна конструкција со челични шипки за поддршка и дополнителни цевки од двете страни. Бидејќи е изработен од галванизиран челик, бараката за складирање на огревно дрво бара минимално одржување и е многу издржлив. Оваа продавница за дневник вклучува челична рамка за подот за додадена стабилност и подигнати подни лекови за да ги одржувате логовите вентилирани и суви. Дождовницата автоматски ќе се исцеди од покривот благодарение на неговиот наклон дизајн. Оваа барака за складирање на дневник претставува одлично решение за складирање за огревно дрво. Има стабилна конструкција со челични шипки за поддршка и дополнителни цевки од двете страни. Бидејќи е изработен од галванизиран челик, бараката за складирање на огревно дрво бара минимално одржување и е многу издржлив. Оваа продавница за дневник вклучува челична рамка за подот за додадена стабилност и подигнати подни лекови за да ги одржувате логовите вентилирани и суви. Дождовницата автоматски ќе се исцеди од покривот благодарение на неговиот наклон дизајн. Нашата барака од огревно дрво е лесно да се собере. Чувајте ги вашите дневници за пожарни организирани, наредени и емитувани со оваа цврста и компактна барака за складирање на дневник! Боја : Зелен материјал : Галванизирани челични димензии : 129,9 "x 33.1" x 56,7 "/59.8" (L x W x H) има потребни дополнителни цевки од склопот на две страни : Да, не можеме да испратиме до : Порто Рико, Девствени острови, Порто Рико , Општини во Сан Хуан, американска кутија, воени места (АПО / ФПО), Хаваи, Гуам, Палау, Федерални држави на Микронезија, Острови Маршал, Алјаска.

Детали

Избор на клиенти