Фила големи и високи мускулни кошули за мажи - машка резервоар, резервоари за теретани за вежбање
Свеж

Фила големи и високи мускулни кошули за мажи - машка резервоар, резервоари за теретани за вежбање

DEN 1.33

Достапно.

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машински мијалник. Врвови за резервоари : Овие се одлични кошули за вежбање за мажи, не само што се одлични за салата, туку и одлични за трчање, кошарка и за обичен ден на плажа. Овие се кошули без ракави за мажи, така што тие се совршени за топло летно време. Машки резервоар за мускули на врвот : Во теретана, кога изгледате добро, вие изведувате добро. Мотивацијата што ја добивате од покажувањето на придобивките е бесценета. Овие се совршени кошули за вежбање за мажи заради неговиот избор на летна боја, заедно со удобноста што ја носи на вашиот тренинг. Карактеристики : Овие кошули без ракави без ракави се направени од високо квалитетен материјал и гордо го прикажува логото на Fil A на предната страна. Големи и високи кошули за мажи : Овие летни кошули за мажи беа направени да размислуваат за вас, и вие сакате да се чувствувате добро и да изгледате добро во летната топлина. Опции : Овие резервоари за вежбање се достапни со најразлични стилски бои. Големините се движат од XLT-6 X.

Детали

Избор на клиенти