Врба во пролетното сликарство од Клод Моне DIY Дијамантски комплети за сликање за возрасни, 5Д целосна рунда дијамантска сликарска комплет за везови уметности
Свеж

Врба во пролетното сликарство од Клод Моне DIY Дијамантски комплети за сликање за возрасни, 5Д целосна рунда дијамантска сликарска

DEN 239.36

Достапно.

Поставете до табелата под платното за да го пронајдете соодветниот дијамант на магична коцка. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно испратете ни е -пошта и ќе ви се вратиме во рок од 24 часа. Тоа е само валано платно. Сјае во светлината, е најпопуларната декорација на DIY. Комплетите за везови на Diamond Arts ќе бидат прекрасни подароци за семејството, пријателите и многу повеќе.

Детали

Избор на клиенти