Hampton Frames Backloader Range A3 Black Pocter Photo Photo Frage Акрилик A3marblx-1pk
Свеж

Hampton Frames Backloader Range A3 Black Pocter Photo Photo Frage Акрилик A3marblx-1pk

DEN 2.33

Достапно.

Фолијата на пластична слика за пластична слика со слики со ширина од 10 мм и длабок профил од 17 мм, плекси (не-стакло) отвор (и). Погодно е за големина на слика од 29,7 x 42 cm или 11,75 x 16,5 инчи со гледачки отвор од 40,8 x 28,9 cm, сите големини се приближни и за водство. А3 правоаголна рамка направена од црна фолија завиткана екструдирана пластика, испорачана завиткана и кутија. Пад на грбот со вртливите клипови и висечки јамки, големина на задниот попуст 41,6 x 29,7 см, сите големини се приближни и за водство. Рамка за документи за црн сертификат погодна за монтирање на wallидови само во пејзаж или ориентација на портрет. Фолијата на пластична слика за пластична слика со слики со ширина од 10 мм и длабок профил од 17 мм, плекси (не-стакло) отвор (и). Погодно е за големина на слика од 29,7 x 42 cm или 11,75 x 16,5 инчи со гледачки отвор од 40,8 x 28,9 cm, сите големини се приближни и за водство. А3 правоаголна рамка направена од црна фолија завиткана екструдирана пластика, испорачана завиткана и кутија. Пад на грбот со вртливите клипови и висечки јамки, големина на задниот попуст 41,6 x 29,7 см, сите големини се приближни и за водство. Рамка за документи за црн сертификат погодна за монтирање на wallидови само во пејзаж или ориентација на портрет. Фото албум CO Backloader Black A3 Non Glass A3 Marbl.

Детали

Избор на клиенти