Quul отстранлив јаз за складирање кујна кујна -тешка лизгачка решетка за решетки за склопување на кула
Свеж

Quul отстранлив јаз за складирање кујна кујна -тешка лизгачка решетка за решетки за склопување на кула

DEN 5964.00

Достапно.

Постои мал простор за артефакт за складирање на „игла“ во склопената полица. Тивок универзален валјак да влече светлина и мазна без отпор. Кујнски мирудии, прибор за јадење, храна, итн. Мултифункционалната подвижна полица што ги прави сандерите исто така да имаат свој простор. Малиот простор има голема улога да складира сè без да зафаќа многу простор, а мал простор има голема улога. Постои мал простор за артефакт за складирање на „игла“ во склопената полица. Тивок универзален валјак да влече светлина и мазна без отпор. Кујнски мирудии, прибор за јадење, храна, итн. Мултифункционалната подвижна полица што ги прави сандерите исто така да имаат свој простор. Малиот простор има голема улога да складира сè без да зафаќа многу простор, а мал простор има голема улога. Постои мал простор за артефакт за складирање на „игла“ во склопената полица. Подредениот универзален валјак да влече светлина и мазна без отпорност. Kitchen мидименти, прибор за јадење, храна, итн.Small просторот има голема улога да складира сè без да зафаќа многу простор, а мал простор има голема улога. Заградата за фиксирање на не'рнежниот челик, траен и долг животен век. , што може да се наметне нежно и да се постави произволно. Специјална примена : кујна, бања, дневна соба, студија, итн. Материјал : Ппираонска плоча, пријателски и формалдехид без, со добри водоотпорни перформанси и добри својства што носат оптоварување.

Детали

Избор на клиенти