DIY 5D танчер со букет цвеќиња од Едгар Дегас Уметнички отпечатоци комплети за сликање дијаманти за возрасни деца, комплети за дијаманти за уметност боја по броеви ок
Свеж

DIY 5D танчер со букет цвеќиња од Едгар Дегас Уметнички отпечатоци комплети за сликање дијаманти за возрасни деца, комплети

DEN 0.67

Достапно.

Доживејте го чувството да се биде сликар. Ве молиме, обликувајте го со рамка и закачете ја дома како украси. Дијамант нечистотија, ве молиме, не дозволувајте децата под 5 години да играат со цел да избегнат несреќи како што се голтање. Повлечете ги дијамантите во послужавник и тресете. За секој е лесно без да црта знаење да оствари класично уметничко дело. Доживејте го чувството да се биде сликар. Погледнете ги броевите под платното за да го пронајдете соодветниот дијамант. Нанесете соодветна количина глина на пенкалото.5d DIY дијамантски сликарство е новиот популарен производ, сликарството со дијаманти за уметност е полесно од вкрстениот бод и поубаво. Дијамантска торба. ? Може да го култивира интересот на рачно изработена уметност, да ја стимулира имагинацијата и креативноста; Можете да ослободите стрес и да добиете чувство на задоволство и достигнување, исто така можете да го завршите со вашите семејства или пријатели или деца, ќе имате среќно и убаво време со нив. ? Може да го култивира интересот на рачно изработена уметност, да ја стимулира имагинацијата и креативноста; Можете да ослободите стрес и да добиете чувство на задоволство и достигнување, исто така можете да го завршите со вашите семејства или пријатели или деца, ќе имате среќно и убаво време со нив. Не изложувајте премногу недовршена област на платно во случај на намалување на вискозноста. HD платно. 【Комплети за уметност со дијаманти】 Откако луѓето ќе го завршат 5 D DIY Diamond Artim Painting, можете да го обесувате во трпезаријата, спалната соба, дневната соба, канцеларијата, бар или кое било место што одговара на стилот на моделот. Пенкало за сликање со дијаманти. ? 【Супер пенливи дијаманти】 : магична коцка тркалезна дијамант, површината на дијамантот има 26 аспекти, повеќе шарени, посветли и пореални од дијамантите на смолата. Затоа, уживајте! Пакетот вклучува : 1. Отворете го полето и проверете ги специјалните алатки за сликарство со дијаманти. Поддршка за дијаманти. Кутија за пакување. (Количината на дијаманти на секоја боја ќе им се даде дополнителни 30%). ОПП торба. 【HD Canavs】 Високо чисто масло за сликање на масло е водоотпорно, па дури и текстура, самата шема има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржите сликата леплива, за да можете лесно да ја завршите сликата. ? Ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме во секое време.

Детали

Избор на клиенти