Verizon 4G LTE Global Modem USB730L USB 730L магнетна антена и кабел за адаптер за антена 5dB
Свеж

Verizon 4G LTE Global Modem USB730L USB 730L магнетна антена и кабел за адаптер за антена 5dB

DEN 639.84

Достапно.

5d B магнетна антена со 5ft кабел. Кабел за адаптер за антена за Verizon 4 G LTE Global Modem USB730 L USB 730 L. Фреквенција : 690 ~ 960 MHz, 1710 ~ 2170 MHz, 2500 ~ 2700 MHz. Добивка : 5dbi кабел со RG174/U Должина на кабелот : 5ft. Висина на антената : 12 инчи. 5d B Добијте надворешна магнетна антена w/ адаптер за Verizon 4 G LTE Глобален модем USB730 L USB 730 L Пакетот содржи 5 DB магнетна антена со 5 FT кабел и кабел за адаптер за адаптер за Verizon 4 G LTE Global Modem USB730 L USB 730 L. Подобрете го приемот на сигналот и зголемете ја брзината на пренесување на податоците! 5d B магнетна антена * конектор : fme Femaleенски * Кабел : RG174/U * Должина на кабелот : 5ft * Фреквенција на антена : 690 ~ 960 MHz, 1710 ~ 2170 MHz, 2500 ~ 2700 MHz * Висина на антената : 12inch * Добивка : 5db * lmpedance : 50 OHM * VSWR : 2.0 : 1 Адаптер за антена Адаптер за Verizon 4 G LTE Global Modem USB730 L USB 730 L * Конектор : FME машки * Кабел : RG174 * Импеданса : 50 оми * Должина : 17inch.

Детали

Избор на клиенти