DIY 5D дијамантски сликарство по број на броеви за возрасни, целосна вежба кристална риболова вез за вкрстено бод со дијамантски вез за везот до домашен wallид декор 15,8
Свеж

DIY 5D дијамантски сликарство по број на броеви за возрасни, целосна вежба кристална риболова вез за вкрстено бод со дијамантски

DEN 159.84

Достапно.

Подобрете ја самодовербата и култивирајте трпеливост. Притиснете ги дијамантите на платното со книга или рака за да ги направите поправени. Висок квалитет : Нормално, додаваме 30% од дијамантите, ве молиме известете ни дали дијамантите не се доволни, ние ќе организираме мониста за вас ASAP!.

Детали

Избор на клиенти